tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 czerwca 2018

[ZDJĘCIA] Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Leśnej

W środę, 13 czerwca po godzinie 13.00 dyżurny SKKM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ulicy Leśnej. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, OSP Bieruń Stary oraz ZRM i patrol policji.

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Leśnej - 13.06.2018 · fot.


Po dotarciu na miejsce strażacy zastali pożar jednego z pomieszczeń. Strażacy w aparatach ochrony układu oddechowego weszli do budynku, a następnie do płonącego pomieszczenia podając prąd wody. Kilkanaście minut od podjęcia działań sytuacja została opanowana. Po ugaszeniu ognia strażacy wynieśli spalone wyposażenie przed budynek i dodatkowo je przelali. Zostały również wykonane pomiary na obecność tlenku węgla - wynik 0 ppm. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania.

Około godziny 14.30 działania zostały zakończone i zastępy wróciły do koszar. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności pożaru.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.