tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 stycznia 2018

[ZDJĘCIA] Pożar sadzy w kominie przy ulicy Jagodowej

W poniedziałek, 8 stycznia około godziny 14.40 do dyżurnego SKKM PSP Tychy wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu na dachu domu jednorodzinnego przy ul. Hańczy. Na miejsce natychmiast wysłane zostały trzy zastępy JRG Tychy oraz patrol policji.

Pożar sadzy w kominie przy ulicy Jagodowej - 8.01.2018 · fot.


W trakcie dojazdu zgłaszający sprecyzował zgłoszenie - doszło do pożaru sadzy w kominie w domu przy ul. Jagodowej. Po dotarciu zastępów na miejsce zgłoszenie potwierdziło się. Strażacy wygasili piec, a następnie przy użyciu sita kominowego i piasku ugasili palące się sadze. Kolejnym etapem działań było przeczyszczenie komina. W tym celu na miejsce dowiezione zostały potrzebne narzędzia.

Po zakończeniu działań mieszkańcy budynku zostali poinformowani o konieczności wezwania kominiarza i dopiero po wykonaniu przez niego czynności będą mogli używać pieca. Działania zostały zakończone po 1,5 h.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.