Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2019

Dziadek Mróz. Czyli po co komu zima? Spektakl dla dzieci i spotkanie z Mikołajem

Wszystkie dzieciaki małe i duże zapraszamy w dniu 7 grudnia w godzinach 10:00 i 16:00 na spektakl pt. „Dziadek Mróz. Czyli po co komu zima?”. Przedstawienie prezentowane jest przez Teatr Żelazny. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie ze Św. Mikołajem, zaraz po spektaklu.

Po co komu zima? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Także bohater bajki - Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale… jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima.

Kabiś wraz z nowym przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawiają zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawiają czoła zbliżającej się zimie.​

Dziadek Mróz ma natomiast ręce pełne roboty! Musi prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew.

Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?

Muzyczny spektakl jakiego jeszcze nie było! Mali widzowie potowarzyszą bohaterom w ich podróży pełnej wspaniałych, zabawnych ale i pouczających przygód.

Scenariusz i reżyseria: Marta Marzęcka-Wiśniewska, Piotr Wiśniewski
​Scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
​Muzyka: Bartosz Ebert, Iga Eckert
​Występują: Paulina Janik, Paweł Bernadowski, Jacek L. Zawada

Bilety: 18/ 22 zł

Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Informacje: tel. 32 227 36 16, maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl

Dziadek Mróz. Czyli po co komu zima?


43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA