Wiadomości

• 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1499

Tyszanie przegrali 4:1 z JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie nadal pozostaje liderem Polskiej Hokej Ligi. W spotkaniu, w którym bezpośrednią stawką była pierwsza lokata w tabeli, tyszanie przegrali 4:1. O losach meczu zadecydowała trzecia tercja, a dokładnie jej dwie minuty. Jastrzębianie strzelili w tym czasie trzy gole i zapewnili sobie zwycięstwo.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
1:0 Martin Kasperlik (08:20)
1:1 Jakub Witecki - Patryk Kogut - Michał Kotlorz (19:06) 5/4
2:1 Dominik Paś - Artem Iossafov - Martin Kasperlik (55:14)
3:1 Henri Auvinen - Radosław Sawicki - Maciej Urbanowicz (56:34) 5/4
4:1 Martin Kasperlik - Dominik Paś - Artem Iossafov (57:11)

GKS Tychy: Murray, (Lewartowski); Yeronau, Novajovsky, Yafimenka, Komorski, Klimenko; Kotlorz, Bryk, Jeziorski, Galant, Witecki; Pociecha, Ciura, Mroczkowski, Cichy, Szczechura; Akimoto, Bizacki, Gościński, Bagiński, Kogut.