Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 listopada 2019

Agresywny 28-latek zaatakował mundurowych. Grozi mu 10 lat więzienia

Tyscy policjanci zatrzymali 28-latka, który podczas interwencji zaatakował mundurowych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał m.in. zarzut czynnej napaści na policjantów. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło podczas interwencji, którą zgłosili rodzice 28-letniego mężczyzny. Krzyki awantury były słychać już przed wejściem do mieszkania. Zgłaszający wpuścił policjantów, którzy podjęli interwencję wobec agresywnie zachowującego się 28-latka. Ten wielokrotnie znieważał mundurowych. W pewnej chwili rozpylił strumień żrącej substancji podrażniając ich twarze. Napastnik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut m. in. czynnej napaści na interweniujących policjantów, znieważania, a także kierowania gróźb karalnych oraz znęcania się psychicznego nad rodzicami. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za popełnione czyny może trafić za kratki nawet na 10 lat.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA