Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 października 2019

Kolizja Daewoo z autobusem PKM. Kierowca osobówki był pijany

W czwartek, 31 października około godziny 6:45 na skrzyżowaniu ulic Żwakowskiej i Kopernika doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego Daewoo i autobusu komunikacji miejskiej. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji.

Kolizja Daewoo z autobusem PKM - 31.10.2019 · fot.


Na szczęście autobus jechał pusty na początkowy przystanek. Po zdarzeniu uszkodzone pojazdy zjechały na pobliską zatokę przystankową. Po przybyciu na miejsce patrolu policji, kierowcy zostali poddani badaniu stanu trzeźwości: kierowca autobusu, wynik: 0,00 mg/l, a 27-letni kierowca Daewoo (obywatel Ukrainy), wynik: ponad 1,5 promila. Kierowca osobówki został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badania, a następnie trafił do siedziby KMP Tychy celem wykonania dalszych czynności.

Na miejsca zdarzenia wezwany został również policyjny technik, który wykonał dokumentację oraz zabezpieczył ślady w pojeździe. Kierowcy osobówki zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Po ponad dwóch godzinach działania zostały zakończone.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA