Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 czerwca 2019

Koniec roku szkolnego. Dziś rozpoczynają się wakacje!

W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczynają się wakacje. W piątek uczniowie szkół po raz ostatni pojawili się w szkołach, aby odebrać świadectwa. Przed nimi teraz ponad dwa miesiące wakacyjnej przygody!

Potrzebujesz środków na wakacje? Sprawdź, w jaki s
Koniec roku szkolnego. Dziś rozpoczynają się wakacje!


13259 uczniów - tylu uczniów tyskich szkół publicznych zakończyło w piątek rok szkolny. Najwięcej z nich, bo 10215 uczniów uczęszcza do szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi i gimnazjów (absolwentów klas III gimnazjalnych jest 994, a 1150 uczniów ukończyło VIII klasę i opuściło mury „podstawówki").

Wakacje rozpoczęło też 1326 uczniów liceów ogólnokształcących (w tym 379 absolwentów), 1394 uczniów techników (w tym 327 absolwentów), 277 uczniów szkół branżowych (w tym 103 absolwentów, kończących III klasę zasadniczej szkoły zawodowej) oraz 47 uczniów Specjalna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych nr 8.

new, ab / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA