Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 czerwca 2019

Dwumiesięczny Hubert potrzebuje pomocy. Zorganizowano zbiórkę

Hubert urodził się 11 kwietnia 2019 r. w wyniku komplikacji (odklejenie łożyska) z zamartwicą urodzeniową. Poza tym chłopiec ma rozszczep podniebienia. Potrzebna jest pilna operacja i rehabilitacja. Rodzice Huberta zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

Dwumiesięczny Hubert potrzebuje pomocy


Poza już wiadomymi chorobami, z którymi zmaga się chłopiec, istnieje bardzo duże zagrożenie utraty słuchu oraz zaburzeń mowy. - Potrzebna jest pilna operacja podniebienia, której koszt wynosi aż 10 000 zł, nie wspominając o rehabilitacji związanej z zamartwicą, jak i kosztownej rehabilitacji po operacji. Choroba jest dla rodziny ogromnym obciążeniem - czytamy na stronie zbiórki.

Rodzice Huberta starają się zapewnić odpowiedni rozwój swojemu synkowi, jednak potrzebują pomocy finansowej. - Dziękujemy za każdą złotówkę i każde okazane wsparcie dla naszego Synka - piszą rodzice chłopca.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA