Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2019

Grzegorz Bednarski złożył rezygnację z funkcji prezesa Zarządu Tyski Sport S.A.

Grzegorz Bednarski złożył rezygnację z funkcji prezesa Zarządu Tyski Sport S.A. Sternikiem tyskiego klubu był od czterech lat. Swoje obowiązki będzie wykonywał do 30 czerwca 2019 roku.

Grzegorz Bednarski złożył rezygnację z funkcji pre
Grzegorz Bednarski złożył rezygnację z funkcji prezesa Zarządu Tyski Sport S.A. · fot.


W okresie czteroletniej kadencji Grzegorza Bednarskiego hokeiści GKS Tychy dwukrotnie zdobywali Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, sięgnęli po brązowy medal w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego i odnieśli historyczne zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

W pierwszym sezonie pracy ustępującego Prezesa awans na zaplecze Ekstraklasy wywalczyli tyscy piłkarze. W pierwszej lidze "Trójkolorowi" po 40 latach uplasowali się na czwartym miejscu w tabeli.

Stadion Miejski w ostatnich dwóch latach był również gospodarzem Mistrzostw Europy U21, a obecnie jest organizatorem Mistrzostw Świata U20.

- Za tymi wszystkimi sukcesami stoją przede wszystkim ludzie. Pracownicy, zawodnicy, trenerzy, kibice, sponsorzy i wszystkie osoby związane z GKS Tychy. To właśnie Wam chciałbym przede wszystkim podziękować. W trakcie czterech lat spotkałem na swojej drodze prawdziwych pasjonatów, oddanych i pozytywnie zakręconych na punkcie klubu. Praca w Tychach była bez wątpienia dużym wyzwaniem, ale był to zarazem wielki zaszczyt i przyjemność. Życzę klubowi samych sukcesów, każdy doskonale wie o czym wszyscy marzą w Tychach. Trzymam kciuki, żeby już w przyszłym sezonie się udało - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

Dalsze decyzje dotyczące kształtu Zarządu Tyski Sport S.A. w najbliższych tygodniach podejmie Rada Nadzorcza.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA