Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2018
  • 30 sierpnia 2018

Spotkanie z Adamem Bieleckim w Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

Niezwykle interesujące spotkanie szykuje się w Tyskiej Galerii Sportu - oddziale Muzeum Miejskiego w Tychach 30 sierpnia. Tego dnia gościem placówki z ul. Edukacji 7 będzie wybitny himalaista Adam Bielecki.

Adam Bielecki Honorowym Obywatelem Miasta Tychy - 24.05.2018
Adam Bielecki Honorowym Obywatelem Miasta Tychy - 24.05.2018 · fot.


Mieszkający aktualnie w Krakowie, ale urodzony i wychowany w Tychach sportowiec, w maju br. otrzymał tytuł Honorowego Obywatela naszego miasta, a teraz, po powrocie z kolejnej wyprawy w Himalaje, opowie tyszanom o swojej drodze na najwyższe szczyty kuli ziemskiej. Spotkanie zatytułowane „Szczyt marzeń. Moja droga na K2” będzie multimedialną prelekcją przedstawiającą wspinaczkowy dorobek tyszanina oraz przebieg tegorocznej zimowej wyprawy na K2 i obserwowanej przez cały świat akcji ratunkowej na Nanga Parbat.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki Adama Bieleckiego „Spod zamarzniętych powiek”, której wyczerpany nakład właśnie jest dodrukowywany. Po prelekcji nasz himalaista odpowie na pytania i podpisze książki.

Bezpłatne wejściówki (maksymalnie dwie na osobę) odbierać można w siedzibie Tyskiej Galerii Sportu na Stadionie Miejskim, a także w Muzeum Miejskim przy pl. Wolności 1 i ul. Katowickiej 9.

BM / tychy.info, źródło: Tyski Informator Samorządowy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA