Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 lipca 2019
  • 13 lipca 2019

17. Tyskie Kryterium Fiata - utrudnienia w ruchu

Za nami:

W sobotę, 13 lipca odbędzie się 17. edycja Tyskiego Kryterium Fiata. W związku z wydarzeniem wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego.

Imprezę organizuje Kolarskie Towarzystwo Sportowe, wspólnie z prezydentem Tychów, MOSiR i Komendą Miejską Policji, a zawody po raz kolejny zaliczane będą do klasyfikacji mistrzostw Polski. Tyskie Kryterium Fiata to impreza organizowana z inicjatywy Zygmunta Hanusika - znakomitego przed laty kolarza, olimpijczyka.

Do wyścigu zgłaszać się można mailowo: ktstychy@gmail.com, do 12 lipca lub w dniu imprezy, w godz. 8.00 do 13.00 w biurze zawodów, jednak nie później niż 30 minut przed planowanym startem kategorii. Biuro zawodów usytuowane będzie w Tychach na ul. Sikorskiego na parkingu przy Ośrodku Wypoczynkowym „Paprocany”.

Tyskie Kryterium Fiata rozpocznie się o godz. 9.00, kiedy to na trasę wyruszą żaki (4 km). Następnie startować będą kolejno: młodziczki i juniorki młodsze (9 km), młodzicy (9 km), juniorzy młodsi (18 km), juniorki i elita kobiet (30 km), juniorzy (30 km), a ok. godz. 12.40 - orlicy i elita (40 km).

Start i meta dla poszczególnych grup wiekowych będą się znajdowały przy ul. Sikorskiego, obok parkingu przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Trasa przebiegać będzie jezdnią wschodnią ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Targiela, gdzie znajduje się nawrót na południowo-zachodnią cześć ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego, w tym miejscu znajdować się będzie nawrót i dalej do mety.

Oprócz punktów do mistrzostw Polski kolarze w każdej kategorii będą walczyć o premie lub nagrody rzeczowe, np. zwycięzca w elicie otrzyma 1000 zł, wśród orlików - 500 zł.

Utrudnienia w ruchu

W związku z Tyskim Kryterium Fiata 13 lipca nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Targiela do skrzyżowanie z ul. Żółkiewskiego i Zacisze. Ten odcinek będzie zamknięty w godz. 9.00-14.00. Nie będzie w związku z tym dojazdu do parkingu przy OW Paprocany i wyjazdu z niego.

17. Tyskie Kryterium Fiata - utrudnienia w ruchu n

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA