Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 lipca 2019

Rowerem wjechał w opla i odjechał z miejsca zdarzenia

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Jego kierujący nie zachował należytej ostrożności i wjechał w opla. Osoby, które wiedzą coś o zdarzeniu proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

23 kwietnia o godzinie 23.17 przy ul. Barona 22B w Tychach, nieznany kierujący rowerem nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru omijania i najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Opel Astra o nr rejestracyjnym RMI63... uszkadzając go. Rowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-367 lub 3256-296.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA