Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 lipca 2019
  • 13 lipca 2019

Dealz późnym latem zadebiutuje w Gemini Park Tychy

Brytyjska marka Dealz inwestuje w lokal w Gemini Park Tychy. Właściciel obiektu właśnie podpisał umowę najmu z siecią. Będzie to pierwszy sklep marki w Tychach. Jego otwarcie zaplanowano na przełom sierpnia i września.

Dealz
Dealz późnym latem zadebiutuje w Gemini Park Tychy · fot.


Gemini Park Tychy kontynuuje prace nad rozwojem swojej oferty. Tylko I połowa 2019 roku przyniosła tam aż 5 nowych otwarć. Wśród marek, które uzupełniły propozycję galerii można znaleźć m.in. Konsimo (pierwszy sklep na Śląsku), DlaSpania, Top Secret, Carry, a także cukiernię Wisienka na torcie.

Już wkrótce to grono powiększy się o kolejną znaną w Europie markę, która teraz podbija także polski rynek. Właściciel Gemini Park podpisał właśnie umowę najmu z siecią dyskontową Dealz. W ofercie nowego sklepu będzie można znaleźć produkty znanych marek w niższych cenach.

Asortyment wypełnią m.in. artykuły przemysłowe, artykuły wyposażenia wnętrz i dekoracje, zabawki oraz artykuły papiernicze i DIY. W sumie w ofercie Dealz będzie można znaleźć ponad 3000 produktów, w tym wiele brytyjskich marek dotąd nieobecnych w Polsce.

- To dziś jeden z największych graczy na europejskim rynku. Marka także od ponad roku dynamicznie rozwija swoją sieć w Polsce. W całej Europie Dealz ma już ponad 900 sklepów, m.in. w Irlandii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, gdzie działa pod nazwą Poundland - wylicza Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding. - Późnym latem brand zawita także do Tychów. Dzięki podpisanej umowie Dealz ulokuje w Gemini Park sklep mający 574 m kw., dołączając tym samym do grona największych najemców. Będzie to także pierwszy sklep marki w tym mieście, a także kolejny unikalny punkt na mapie tyskiego centrum handlowego, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem klientów - dodaje.

To już kolejny sklep z produktami w przystępnych cenach w Gemini Park. Obecnie działa tam 6 sklepów w takim formacie. Wśród nich: Pepco, Szachownica, dwa sklepy grupy Tengelmann - KiK i TEDi, a także sieć dyskontowa Biedronka, będąca operatorem spożywczym. W galerii w formacie dyskontowym działa też sieć meblowa Konsimo, która w czerwcu otworzyła tutaj pierwszy punkt na Śląsku.

- Od otwarcia Gemini Park ponad rok temu skupiamy się na rozwoju jego rodzinnej oferty. Jednym z jej podstawowych elementów jest kompleksowość i przystępność. Dealz idealnie wpisuje się zarówno w naszą strategię komercjalizacji i koncepcję tenant-mix’u, jak również idącą w ślad za tym strategię pozycjonowania obiektu - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Park.

Malcharek zwraca uwagę przede wszystkim na rodzinny charakter nowego sklepu. - To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek i potrzebę zakupową, ale także zasobność portfela. Z racji tego, że jesteśmy obiektem rodzinnym, bardzo ważne jest dla nas, aby tego typu sklepów w naszej ofercie było jak najwięcej - dodaje. Powód? - Oferta, idąca w parze z działaniami marketingowymi oraz rozwojem infrastruktury, jest dziś podstawą naszego pozycjonowania jako rodzinnej galerii. Dzięki ostatnim otwarciom po raz kolejny umocniliśmy tę pozycję, zwracając uwagę klientów na to, co wyróżnia nasz obiekt - doskonale skomponowany tenant-mix, dający możliwość zrobienia bardzo różnych zakupów pod jednym dachem - mówi Malcharek.

I faktycznie, oferta to dziś mocny atut Gemini Park. Już ponad 52% tenant-mix’u zajmują sklepy z modą, wśród nich m.in. TK Maxx, H&M, New Yorker, Reserved, Cropp, House, Orsay, Mohito, Deichmann czy CCC. W centrum działa także aż 9 sklepów z wyposażeniem wnętrz (m.in. Jysk, Komfort, Konsimo, DlaSpania, Homla), 32 punkty usługowe oraz.

W ofercie galerii znajduje się także 12 lokali gastronomicznych (m.in. KFC, McDonald’s, Olimp, Companeros, Thai Express, Grycan), fitness club Fabryka Formy, a już wkrótce nowoczesne kino. Powstanie tego ostatniego wymaga rozbudowy, która ruszyć ma jeszcze w tym roku.

- Nasza oferta stale ewoluuje. Na tym etapie komercjalizacji, a obiekt jest już w 98% wynajęty, możemy sobie pozwolić na zapraszanie do współpracy takich brandów, które dopełniają już stworzony tenant-mix i rozwijają kluczowe dla nas segmenty np. mody, wyposażenia wnętrz czy zdrowia i urody - mówi Malcharek.

BM / tychy.info, źródło: Gemini Park Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA