Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 lipca 2019

Za oknem piękna pogoda, pora na odnowienie dachu z firmą Dachmal!

Artykuł sponsorowany:

Aby twój dach zawsze prezentował się znakomicie warto co jakiś czas sprawdzić jego stan i przy pierwszych niepokojących objawach - pomyśleć o odnowieniu jego powierzchni.

Okresowe malowanie i konserwacja uodparnia dach na korozje, utrudnia osadzanie się mchu i glonów oraz likwiduje efekty działania promieni UV.

Dachmal


Malowanie daszków o małej powierzchni, to praca, którą w większości przypadków można wykonać we własnym zakresie, pod warunkiem jednak, że wiemy, jak to robi. Jednak w większości przypadków praca na dachu o dużej powierzchni jest niebezpieczna, zawsze czasochłonna i wymagająca wysiłku. Dlatego warto się zastanowić nad wynajęciem profesjonalistów z doświadczeniem i uprawnieniami.

Chociaż na rynku można znaleźć wiele firm zajmujących się malowaniem dachów to wśród nich zdecydowanie wyróżnia się oferta firmy Dachmal.

Dachmal jest firmą z bogatym doświadczeniem, działającą już od 22 lat na terenie całej Małopolski i Śląska, specjalizującą się w renowacji wszystkich rodzajów pokryć dachowych

To co zdecydowanie wyróżnia tą firmę na tle konkurencji to wykorzystywana technika malowania. Dzięki malowaniu ręcznemu, wykonawca może o wiele dokładniej niż agregatem nałożyć warstwę ochronną, ponieważ włosiem pędzla można dotrzeć do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Firma jest pewna efektów swojej pracy i wystawia pisemną gwarancję na trwałość powłoki malarskiej.

Dachmal


Aby zlecenie przebiegało o wiele szybciej, Dachmal wykorzystuje techniki alpinistyczne, oznacza to że do pracy nie są potrzebne kłopotliwe rusztowania, których transport jest kosztowny a stawianie czasochłonne! W praktyce pracownicy Dachmalu mogą zacząć pracę od razu po przyjeździe na miejsce zlecenia - co znacznie wpływa na czas usługi i cenę.

Dachmal ma 22-letnie doświadczenie i imponujące portfolio wykonanych prac. Firma wykonała setki zleceń dla różnych instytucji, firm i osób prywatnych. Wśród nich znajdują się bardzo trudne i wymagające obiekty jak wysokie i strome dachy hal fabrycznych i kościołów. Film z wykonanego niedawno zlecenia odnowienia dachu kościoła w Wojkowicach można znaleźć na YouTube.

Dachmal


Co Dachmal może zaoferować:

  • malowanie dachu z blachy (zwykłej, trapezowej, falistej) ręcznie lub przy bardzo dużych powierzchniach agregatem, 
  • malowanie dachów domów jednorodzinnych
  • malowanie dachów dużych budynków, 
  • malowanie wysokich i stromych dachów (kościołów), 
  • malowanie hal fabrycznych, 
  • malowanie elewacji oraz fasad budynków, 
  • czyszczenie i konserwacja dachu, usługi blacharskie, 
  • dachowe doradztwo, 
  • darmową wycenę. 


Dachmal cieszy się świetną opinią swoich klientów, najlepszym dowodem na to są pozytywne opinie na profilach społecznościowych.

Dachmal


Jako że praca odbywa się na wysokościach potrzebna jest wyszkolona ekipa. Pracownicy Dachmalu są odpowiednio przygotowani do takich wyzwań, pracują z pełnym zabezpieczeniem przestrzegając przepisów BHP. Dowodem na to są certyfikaty odbytych szkoleń, przy każdej pracy zachowują pełen profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą, a po wykonaniu zadania zostawiają po sobie porządek dokładnie wcześniej sprzątając.

Usługa malowania dachu odbywa się zawsze w dwóch etapach. Najpierw ekipa dokładnie czyści lub naprawia całą powierzchnie dachu, by następnie ręcznie dokładnie pomalować dach.

Chcesz odnowić swój dach? Zadzwoń i zamów darmową wycenęJeżeli chciałbyś zadbać o swój dach ale nie wiesz czy budżet ci na to pozwala nie martw się! Dachmal przygotuje dla Ciebie wycenę i to zupełnie za darmo, cena ustalana przed zleceniem jest ceną ostateczną, bez żadnych ukrytych kosztów.

Nie musisz się również martwić wysokimi opłatami za transport, Dachmal za dojazd nie dolicza sobie ani złotówki!

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń pod numer 604 260 986 lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie firmowej www.dachmal.pl

Dachmal