Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 czerwca 2019
  • 16 czerwca 2019

Dzielnicowy spotka się z mieszkańcami... na treningu kalisteniki

Za nami:

Dzielnicowy tyskiej komendy mł. asp. Mariusz Rapacz zaprasza mieszkańców na wspólny trening kalisteniki, który odbędzie się 16 czerwca o godzinie 6.30 w Parku Jaworek. Policjant będzie miał okazję rozpowszechnienia założeń kampanii „Dzielnicowy bliżej nas”, co z kolei przekłada się na poprawę bezpieczeństwa.

Dzielnicowy spotka się z mieszkańcami... na trenin
Dzielnicowy spotka się z mieszkańcami... na treningu kalisteniki · fot.


- Nie liczy się staż, wygląd, możliwości… liczy się to czy podejmiesz rękawice. Trening poprowadzą trenerzy, prawdziwi koneserzy w tym temacie, współzałożyciele grup aktywnych fizycznie oraz promujących zamiłowanie do sportu w mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszam - sam również będę uczestnikiem - mł. asp. Mariusz Rapacz, dzielnicowy osiedla H1-4, Ł.

Ćwiczenia tego typu wspierają koordynację ruchową oraz uczą panowania nad ciałem. Takie spotkania zacieśniają współpracę pomiędzy mieszkańcami a policją, co przekłada się z kolei na poprawę bezpieczeństwa. Podczas integracji z miłośnikami sportu, policjant będzie miał możliwość rozpowszechniania założeń kampanii „Dzielnicowy bliżej nas”, a także promowania zdrowego trybu życia.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA