Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 maja 2019

Ze sklepu przy ul. Sikorskiego skradziono elektronarzędzia

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi, do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Sikorskiego w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ze sklepu przy ul. Sikorskiego skradziono elektronarzędzia · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi w sklepie przy ul. Sikorskiego w Tychach. Do zdarzenia doszło 19 stycznia. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA