Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 maja 2019

Zniszczono drzwi do klatki schodowej. Policja szuka sprawcy

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia na ul. Darwina w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne i
Wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej przy ul. Darwina w Tychach. Do zdarzenia doszło 18 marca 2019r. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Mężczyzna ubrany w kurtkę koloru czarnego z czerwoną podpinką. .

Osoby, które wiedzą coś na temat zniszczenia mienia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA