Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

• 4 kwietnia 2019

Tyszanie ulegli Comarch Cracovii w drugim finałowym meczu 3:1

Mistrzowie Polski w czwartek, 4 kwietnia rozegrali drugie spotkanie w finale PHL. Tyszanie ulegli w tym meczu Comarch Cracovii 3:1.

Pasy ponownie błyskawicznie otworzyły wynik spotkania. W pierwszej minucie Marek Tvrdon wykorzystał błąd tyskiej obrony pod bramką i posłał krążek do siatki. 11 minuta i mamy wyrównanie! Strzał Michaela Kolarza z okolic niebieskiej zupełnie zaskoczył krakowskiego bramkarza.

Na zaledwie 26 sekund przed końcem pierwszej tercji Pasy znowu wyszły na prowadzenie za sprawa Kaspra Bryniczki. Umocnieniem tego wyniku był celny strzał Mateusza Bepierszcza pod koniec 3 tercji.

GKS Tychy przegrali z Comarch Cracovią: 1:3

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy