Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 marca 2019

Ci mężczyźni mogą wiedzieć, kto dokonał kradzieży w sklepie przy ul. Przemysłowej

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednym ze sklepów przy ul. Przemysłowej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ci mężczyźni mogą wiedzieć, kto dokonał kradzieży
Ci mężczyźni mogą wiedzieć, kto dokonał kradzieży ze sklepu przy ul. Przemysłowej · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 26 lutego w jednym ze sklepów przy ul. Przemysłowej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży wiertarko - wkrętarki. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu (32) 325-62-30 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA