Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • 22 marca 2019

Konsultacje projektu MPZP w rejonie ulic: Lokalnej, Serdecznej i Potoku Tyskiego

Za nami:

Do 24 kwietnia trwać będą konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania dla obszaru w rejonie ulic: Lokalnej, Serdecznej, linii kolejowej oraz doliny Potoku Tyskiego.

mpzp


Projekt planu jest wyłożony do publicznego wglądu do 10 kwietnia:
  • w Wydziale Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Urzędu Miasta Tychy przy Al. Niepodległości 49 (VII piętro, pokój 701) w godzinach pracy urzędu,
  • na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy można zobaczyć tutaj.


Swoje uwagi składać można do 24 kwietnia w formie pisemnej (papierowej) oraz za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej.

W środę, 20 marca miała odbyć się dyskusja publiczna dotycząca projektu MPZP w rejonie ulic Lokalnej, Serdecznej linii kolejowej oraz doliny Potoku Tyskiego. Pracownicy Wydziału Planowania Przestrzennego Urządu Miasta Tychy i i firmy Master oczekiwali na mieszkańców w sali 102 urzędu od godz. 16.00 do 16.30. Z powodu nieporozumienia mieszkańcy, którzy przybyli na konsultacje zostali wprowadzeni w błąd przez pracownika ochrony i do spotkania nie doszło.

Z tego powodu zostanie ponowiona dyskusja publiczna 3 kwietnia w sali 101 Urzędu Miasta Tychy o godz. 16.00.

Komórką odpowiedzialną za merytoryczny zakres przedmiotowych konsultacji jest Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Urzędu Miasta Tychy. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy wyżej wymienionego wydziału pod numerem telefonu: (32) 776-37-01, (32) 776 37 68 lub pod adresem e‑mailowym: urbanistyka@umtychy.pl.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA