Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 lutego 2019

[ZDJĘCIA] Ciężarówka wjechała do rowu na ul. Oświęcimskiej

W poniedziałek, 18 lutego około godziny 13:30 na ulicy Oświęcimskiej (DK-44) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego DAF z naczepą. Jadący w kierunku trasy DK-1 kierowca zestawu z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu na przebudowywanym odcinku drogi.

Ciężarówka wjechała do rowu na ul. Oświęcimskiej - 18.02.2019 · fot.


Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Kierowcy pojazdu nic się nie stało. Ze względu na brak utrudnień w ruchu podjęta została decyzja, że holowniki pomocy drogowej mogą wyciągnąć zestaw dopiero w godzinach wieczornych, gdy ruch na trasie jest mniejszy. W wyniku zdarzenia uszkodzony został ciągnik siodłowy DAF oraz infrastruktura drogowa, m.in. latarnia uliczna.

Akcja wyciągania ciężarówki rozpoczęła się około godziny 20. Na czas prac ruch na ulicy Oświęcimskiej (od trasy DK-1 do ulicy Serdecznej) został całkowicie wstrzymany. Policja wyznaczyła objazdy. O godzinie 22 działania pomocy drogowej na miejscu zostały zakończone i ruch został całkowicie przywrócony.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA