Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 lutego 2019

[ZDJĘCIA] Osobówką uderzył w słup trakcji trolejbusowej

W niedzielę, 17 lutego około godziny 4:30 dyżurni SKKM PSP Tychy i KMP Tychy otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Towarowej, w rejonie wiaduktu pod trasą DK 1, doszło do zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy marki Peugeot z dużą siłą uderzył w słup trakcji trolejbusowej.

Osobówką uderzył w słup trakcji trolejbusowej na ul. Towarowej - 17.02.2019 · fot.


Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji. Ruch w kierunku terenów przemysłowych na czas działań ratunkowych został całkowicie zablokowany. Kierowca Peugeota trafił pod opiekę ratowników medycznych. Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna był nieprzytomny z zachowanymi czynnościami życiowymi. Dodatkowo od mężczyzny wyczuwalna był silna woń alkoholu. Na miejsce zdarzenia wezwany został również policyjny technik, który wykonał dokumentację ze zdarzenia oraz zabezpieczył ślady.

Wrak pojazdu został odholowany przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin. Tyscy policjanci prowadza dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA