Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 lutego 2019
  • 14 lutego 2019

Walentynkowe atrakcje dla zakochanych w Tychach

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach przygotowało na walentynki coś specjalnego.

W czwartek o godz. 19.00 w sali przy ul. Bohaterów Warszawy 26 odbędzie się projekcja filmu „Seks po fińsku”, a właściwie „Haarautuvan rakkauden talo” w reżyserii Miki Kaurismäkiego. Obraz został nakręcony na podstawie powieści Petri’ego Karry o tym samym tytule. Zarówno książka, jak i film zdecydowanie łamią konwencję typowych komedii romantycznych oglądanych z okazji walentynek. Nie jest to historia pięknej miłości. Przedstawiona jest raczej jako „przechodzona”, „znudzona”, „skompilowana”, a więc bardzo prawdziwa. Nie oznacza to jednak, że jej wydźwięk ma jedynie negatywne konotacje. W filmie Kaurismäkiego uczucie to cały czas ewoluuje.

Również Wodny Park Tychy przygotował specjalną ofertę. 15 lutego odbędzie się Walentynkowa Noc Saunowa w Saunach Książęcych wodnego Parku Tychy.

- Będzie to noc pod znakiem miłości, namiętności i pożądania. w programie m.in. tematyczne seanse saunowe prowadzone przez naszych najlepszych saunamistrzów, gorący posiłek, a także możliwość skorzystania z oferty relaksacyjnych kąpieli w Łaźniach Piwnych (kąpiele są dodatkowo płatne). Polecamy szczególnie kąpiel winna Namiętność - zanurzeni w winie, z dodatkiem anyżu, cynamonu i goździków spędzicie z najbliższą osobą odprężające chwile - zaprasza Michał Pawlak z Wodnego Parku w Tychach.

BM / tychy.info, źródło: Tyski Informator Samorządowy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA