tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 lutego 2019

Spotkanie z Karoliną Nają i tyskimi kajakarzami

19 lutego o godzinie 18.00 w Tyskiej Galerii Sportu odbędzie się kolejne spotkanie w cyklu "Tyskie oblicza sportu". Jego gościem będzie dwukrotna medalistka olimpijska Karolina Naja oraz tyscy kajakarze.

karolina naja
Spotkanie z Karoliną Nają i tyskimi kajakarzami · fot.


Kajakarstwo ma w naszym mieście bogate tradycje. Trenerzy MOSM-u Tychy Sylwia i Marek Stanny wychowali wielu świetnych zawodników. Najsławniejsza z nich, urodzona w Tychach Karolina Naja, to dwukrotna brązowa medalistka olimpijska z Londynu i Rio de Janeiro, mistrzyni świata i Europy.

Na spotkanie do Tyskiej Galerii Sportu organizatorzy zapraszają wszystkie pokolenia tyskich kajakarzy, a także fanów chcących poznać Karolinę - jedną ze sław polskiego sportu.

Prowadzenie: Wojciech Wieczorek

- Podczas spotkania chcemy zaprezentować jak najwięcej fotografii kajakarskich. W związku z tym prosimy tyszan, którzy uprawiali kajakarstwo o przysyłanie zdjęć związanych z tą tematyką. Kontakt: p.zawadzki@tgs.tychy.pl, tel. 515-717-430 - zachęcają organizatorzy.

BM / tychy.info, źródło: Tyska Galeria Sportu

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.