Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 lutego 2019

Pożyczka przez Internet krok po kroku - to naprawdę łatwe

Artykuł sponsorowany:

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki online, ale obawiasz się formalności z tym związanych albo boisz się, że nie poradzisz sobie z internetowymi procedurami? Niepotrzebnie - pożyczanie w Sieci jest bardzo łatwe i nie powinno nikomu sprawiać trudności. Przeczytaj, jak w trzech prostych krokach wybrać i otrzymać pożyczkę na sfinansowanie dowolnego wydatku.

1. Porównanie ofert


Jeżeli zamierzasz wziąć pożyczkę, z pewnością chcesz to zrobić na jak najkorzystniejszych warunkach. Zależy Ci na możliwie niskiej prowizji, atrakcyjnym oprocentowaniu i braku innych opłat. Pytanie tylko, jak znaleźć najlepszą pożyczkę, skoro rynek pęka w szwach od wszelkiego rodzaju ofert? Jest ich tyle, że naprawdę trudno zdecydować się na jedną z nich. Aby rozwiać wątpliwość i wybrać najatrakcyjniejszą pożyczkę, która spełnia indywidualne wymagania, należy porównać dostępne oferty. Dzięki Internetowi jest to proste, szybkie i wygodne.

W Internecie są dostępne porównywarki pożyczek, które w ramach jednej strony publikują wiele różnych ofert. Możliwość ich sortowania pod względem wybranych kryteriów, takich jak np. wysokość RRSO, prowizji czy oprocentowania, pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych wymagań, a następnie wybranie najtańszej. Sprawdź pożyczki od ręki w porównywarce bezpiecznechwilowki.pl i zorientuj się, jak w praktyce działają tego rodzaju rankingi.

2. Wypełnienie wnioskuNa stronie internetowej każdej strony pożyczkowej znajduje się suwak, który pozwala na określenie kwoty i terminu spłaty pożyczki. Po podaniu tych informacji użytkownik jest odsyłany do formularza, aby w nim uzupełnić swoje dane. Mowa o adresie zamieszkania, imieniu i nazwisku, numerze PESEL, numerze telefonu i adresie e-mail. Niektóre firmy żądają także informacji na temat źródła i wysokości osiąganych dochodów. Wniosek trzeba wypełnić zgodnie z prawdą, żeby następnie pozytywnie przejść weryfikację. Jeśli zależy Ci na jak najkrótszym czasie realizacji transakcji, sięgnij po chwilówki online - bezpiecznechwilowki.pl to strona, na której znajdziesz wiele ofert tego rodzaju szybkich pożyczek.

3. Weryfikacja tożsamości


Jeśli firma pożyczkowa, której ofertę wybrałeś, uzna, że może Ci pożyczyć pieniądze, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku jeszcze zweryfikuje Twoją tożsamość. W jaki sposób? Z reguły poprzez przelew bankowy na niewielką kwotę (np. 1 gr) na konto firmy, tak aby sprawdzić, czy dane właściciela rachunku pasują do tych podanych w formularzu. Niektóre firmy weryfikują klienta także telefonicznie. Po przejściu tego etapu nie pozostaje nic innego jak akceptacja umowy i oczekiwanie na przelew środków.