Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 stycznia 2019

Douglas - zobacz, jak kody rabatowe pozwolą Ci zaoszczędzić!

Artykuł sponsorowany:

Douglas to jedna z najpopularniejszych sieci kosmetycznych w Polsce. Jest chętnie wybierana przez osoby, które cenią sobie dobrej jakości kosmetyki, a także szeroki wybór marek i dobrą obsługę. Drogerie działają zarówno stacjonarnie - znajdziesz je w wielu centrach handlowych w Tychach - jak i online. I to zwłaszcza kupując przez Internet możesz sięgnąć po wiele ciekawych promocji. Zobacz, jak to zrobić.

W ostatnich latach różnego rodzaju kody rabatowe stały się niezwykle popularne. To proste narzędzie marketingowe stosowane przez sklepy z różnych branż przyciąga klientów i… przynosi korzyści obu stronom. Dlatego korzystają z niego także giganci, tacy właśnie jak Douglas. Promocje obowiązujące w Sieci są często dostępne właśnie po wykorzystaniu kuponu rabatowego.

Kupujesz w Douglas? Promocje są na wyciągnięcie ręki

Promocje obowiązujące w Douglasie niejedno mają imię. Możesz liczyć tu zarówno na sezonowe, posezonowe, jak i „przedsezonowe” wyprzedaże i akcje rabatowe. Część jest dostępnych dla każdej klientki. Jednak te najbardziej wyjątkowe wymagają sięgnięcia po specjalny kod rabatowy. Douglas udostępnia takie kody na różne sposoby. Co dają? Wszystko zależy od aktualnie obowiązującej promocji. Możesz liczyć na przykład na:
  • bon rabatowy, który da Ci zniżkę kwotową (np. 10, 20 czy 40 zł) za zrobienie zakupów na określoną kwotę lub zakup kosmetyków danej marki,
  • rabat na cały koszyk zakupowy - tak cena zamawianych online kosmetyków może spaść o od kilku do kilkudziesięciu (sic!) procent,
  • rabaty w Douglasie na określone kategorie produktów, marki lub konkretne wyroby.


Przyjrzyj się im dokładnie i wybierz najlepsza dla siebie opcję.

Gdzie znaleźć kody rabatowe do Douglasa?

Mogłoby się wydawać, że kod rabatowy do Douglasa to produkt limitowany. Trzeba przyznać, że sieć rzadko udostępnia je przy pomocy głównych kanałów komunikacji - na przykład w reklamach prasowych czy telewizyjnych. Od czasu do czasu pojawiają się one w ich social mediach, a także w newsletterach wysyłanych do chętnych przez tę sieć. Warto więc śledzić internetowe kampanie Douglasa.

Możesz jednak zyskać dostęp do aktualnie obowiązujących kodów i promocji także prostszą drogą. Wystarczy odwiedzić stronę alerabat.com/kod-promocyjny/douglas-pl. Tu czeka na Ciebie lista aktualnie obowiązujących promocji. Przyjrzyj się i wybierz tę, która pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

Jak wykorzystać promocje w Douglasie online?

Skorzystanie z kodu rabatowego jest bardzo prostym zadaniem. Przyjrzyj się aktualnie dostępnej liście kodów, rozwiń informacje o każdym z nich i doczytaj, jakie są warunki skorzystania z promocji - Douglas ma bardzo przejrzyste zasady w tym zakresie. Potem wystarczy kliknąć pole „pokaż kod” i podążać za instrukcjami.

Część kodów doda się sama, część trzeba będzie przepisać lub wkleić w odpowiednie pole w sklepie internetowym przy potwierdzaniu zamówienia.
Pamiętaj: promocje w Douglasie najczęściej nie łączą się ze sobą i jednocześnie możesz skorzystać tylko z jednej. Wybierz więc świadomie i… ciesz się oszczędnościami!