Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 stycznia 2019

Chcesz zostać kierowcą autobusu? Zgłoś swoją kandydaturę w PKM!

Na mieście ruszyła kampania PKM Tychy z ofertą pracy dla kierowców. Plakaty pojawiły się w autobusach, na przystankach, w gablotach oraz na pojazdach.

PKM szuka kierowców
fot.


PKM oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, liczne kursy i szkolenia, różnorodne formy zatrudnienia (możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin, praca weekendowa etc.), a dla osób nieposiadających uprawnień kat. D - możliwość współfinansowania kursu.

Od zainteresowanych kandydatów wymagane jest posiadanie prawa jazdy w kategorii D oraz świadectwo kwalifikacji. Ponadto od osób ubiegających się o pracę oczekuje się umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej.

Aby zostać kierowcą autobusu można aplikować składając CV i list motywacyjny w sekretariacie spółki, ul. Towarowa 1 bądź drogą elektroniczną: sekretariat@pkmtychy.pl.

PKM Tychy szuka kierowców autobusów

BM / tychy.info, źródło: PKM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA