Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 stycznia 2019

Zajezdnia autobusowa PKM Tychy przejdzie kompleksową modernizację

Zajezdnia autobusowa PKM Tychy wymaga modernizacji. Spółka po raz drugi podjęła się poszukiwań wykonawcy tego zadania.

Zajezdnia autobusowa PKM Tychy
Zajezdnia autobusowa PKM Tychy - 11.01.2019 · fot.


Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych robót budowlanych oraz dostawa materiałów i urządzeń, celem zrealizowania modernizacji zajezdni autobusowej Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy przy ul. Towarowej 1 w Tychach, a także uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektów powstałych w następstwie wykonania przedmiotu zamówienia, których to obowiązek uzyskania takiego pozwolenia, będzie dotyczył.

- Zakres prac przewiduje przebudowę układów dostarczania gazu CNG do stanowisk tankowania, montaż kabiny lakierniczo-suszarniczej, a także przebudowę istniejącej wewnętrznej sieci sanitarnej, deszczowej i wodociągowej. W ramach inwestycji planowana jest się budowa dodatkowego wjazdu na teren zajezdni od ul. Towarowej. Projekt obejmuje także przebudowę sieci trakcyjnej dla trolejbusów oraz kompleksową przebudowę i modernizację infrastruktury technicznej oraz parkingowo-drogowej. Po przebudowie znajdzie się tu 195 miejsc postojowych dla autobusów, trolejbusów i mikrobusów - mówi Michał Kasperczyk, rzecznik prasowy PKM Tychy.

Na składanie ofert firmy mają czas do 15 stycznia. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie 13 miesięcy od dnia przekazania terenu budowy wykonawcy.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA