Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 stycznia 2019

Ukradli alkohol i użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Wejchertów w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Kradzież rozbójnicza przy ul. Wejchertów · fot.


5 grudnia 2018r. około godziny 8:40 w jednym ze sklepów przy ul. Wejchertów w Tychach nieznani sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu, dokonali kradzieży alkoholu, po czym, w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia, użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat opisywanego zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 325-62-00, (32) 325-63-34 lub telefonem alarmowym 112, bądź mailowo: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA