tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 stycznia 2019
  • dzisiaj, 06:01

Andriej Gusow i Adam Bagiński otrzymają miejsce w Alei Gwiazd TGS

24 stycznia o godz. 18.00 w Tyskiej Galerii Sportu odbędzie się spotkanie z trenerem GKS-u Tychy Andriejem Gusowem i zawodnikiem tyskiego klubu Adamem Bagińskim. Obaj goście zostaną uhonorowani miejscem w Alei Gwiazd Tyskiej Galerii Sportu.

Andrei Gusow, trener GKS Tychy
Andriej Gusow · fot.


Aleja Gwiazd to miejsce, w którym prezentowane są najwybitniejsze postaci związane ze sportem w naszym mieście. Do tej pory zostało wyróżnionych w ten sposób 27 osób - to zwycięzcy prestiżowych rozgrywek sportowych, medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, reprezentanci Polski... Teraz do tego grona dołączą kolejni sportowcy, tym razem związani z hokejem.

Andriej Gusow - trener GKS-u Tychy. Poprowadził drużynę do mistrzostwa Polski w 2018 r. oraz historycznego zwycięstwa polskiej drużyny w Lidze Mistrzów. Jako zawodnik - mistrz i reprezentant Białorusi, a także 3-krotny mistrz kraju w barwach Podhala Nowy Targ.

Adam Bagiński - zawodnik GKS-u Tychy. Wychowanek Stoczniowca Gdańsk. Mistrz Polski 2005, 2015, 2018. Wielokrotny zdobywca Pucharu Polski. Reprezentant kraju i uczestnik mistrzostw świata.

Adam Bagiński
Adam Bagiński · fot.

BM / tychy.info, źródło: Tyska Galeria Sportu

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.