Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 stycznia 2019
  • 8 stycznia 2019

Wycinka drzew i krzewów na terenie cmentarza na Wartogłowcu

W ostatnim czasie na terenie cmentarza na Wartogłowcu prowadzona była wycinka drzew i krzewów. Tyski Zakład Usług Komunalnych informuje, że nie były to działania przypadkowe.

- W ostatnim czasie do administratora cmentarza, czyli Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach mieszkańcy występowali z prośbą o usunięcie rożnych krzewów bądź drzew, które powodowały uciążliwości w utrzymaniu grobów. Poza tym wytypowano do usunięcia roślinność będącą w złym stanie fitosanitarnym oraz pozbawioną walorów estetycznych - poinformował TZUK.

Tyski Zakład Usług Komunalnych zapowiedział również, że podążając w kierunku podwyższenia estetyki zieleni miejskiej w Tychach, zmianie ulegnie zieleń na cmentarzu, poprzez wprowadzenie nowych nasadzeń drzew i krzewów.

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Cmentarzy Komunalnych w Tychach - ustęp I, punkt 3 zabrania się samowolnych nasadzeń drzew i krzewów bez zgody administratora cmentarza.

BM / tychy.info, źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA