Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 stycznia 2019

Chłopiec z Lędzin pierwszym dzieckiem urodzonym w Tychach w 2019 roku

3170 gramów i 53 centymetry - tyle waży i mierzy mały lędzinian, który 1 stycznia o 9.55 zainaugurował Nowy Rok na tyskiej porodówce.

Chłopiec z Lędzin pierwszym dzieckiem urodzonym w
Chłopiec z Lędzin pierwszym dzieckiem urodzonym w Tychach w 2019 roku · fot.


Radosne wieści dotarły do nas z biura prasowego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach. 1 stycznia, chwilę przed godz. 10.00 na świat przyszedł chłopiec, który okazał się pierwszym dzieckiem urodzonym na tyskiej porodówce w 2019 roku.

Dziecko waży 3170 gramów i mierzy 53 centymetry. Mama i jej syn czują dobrze, a nam nie pozostaje nic innego jak przywitać na świecie małego lędzinianina, życzyć mu zdrowia i samych sukcesów, a jego mamie pociechy z maleństwa!

- W ubiegłym roku w naszym szpitalu urodziło się 1462 dzieci. Listę zamknęła mała tyszanka, która przyszła na świat 31 grudnia o 21.25. Nowy rok zainaugurował lędzinianin, który urodził się 1 stycznia o 9.55. Tego dnia urodziła się jeszcze dwójka dzieci (jedno z Lędzin, drugie z Polanki Wielkiej). Pierwszy w Nowym Roku tyszanin (a raczej tyszanka) urodzony w Megrezie pojawił się na świecie dopiero 2 stycznia - informuje Małgorzata Jędrzejczyk, rzecznik prasowa Szpitala Megrez.

joa / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA