Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018

Poszukiwanie św. Mikołaja, zabawy z Elfem i tańsze bilety dla dzieci

Wyjątkowa okazja do spotkania świętego Mikołaja, gry i zabawy z jego pomocnikami, eksperymenty z Szalonym Doktorem Wodnym, czy wizyta zawodników GKS Tychy. Między innymi takie atrakcje czekają na najmłodszych 6 grudnia w Wodnym Parku Tychy. Tego dnia wszystkie dzieci do lat 16 mogą skorzystać z atrakcji 20% taniej.

Poszukiwanie św. Mikołaja


- Wodny Park Tychy to miejsce, które odwiedzają głównie rodziny z dziećmi. To właśnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalne mikołajkowe atrakcje. 6 grudnia wszystkie dzieci i młodzież do lat 16 mogą skorzystać ze strefy sportowej i rekreacyjnej z 20% rabatem. Dodatkowo w Wodnej Akademii będzie okazja do zabaw z Elfem, no i oczywiście do spotkania świętego Mikołaja, który będzie wręczał dzieciom prezenty - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Mikołajkowe atrakcje w Wodnej Akademii rozpoczną się o godzinie 16. Dzieci w wyjątkowy klimat wprowadzi jej opiekun - Szalony Doktor Wodny. Najmłodsi będą mogli spędzić czas na grach i zabawach z Elfem, który podpowie gdzie ukrył się święty. Po poszukiwaniach odbędzie się uroczyste spotkanie z Mikołajem i wręczenie prezentów dzieciom. Dodatkową atrakcją będzie wizyta zawodników GKS Tychy, którzy będą rozdawali autografy, a także robili sobie zdjęcia z dziećmi i ich rodzicami.

Poszukiwanie św. Mikołaja


43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39

BM / tychy.info, źródło: Wodny Park Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA