Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 listopada 2018

Atrakcyjny kredyt samochodowy - kalkulator wskaże niskie raty

Artykuł sponsorowany:

Jeździć nowym, dobrze wyposażonym samochodem i płacić za niego jak najmniej - to marzenie niejednego kierowcy. Dziś łatwiej niż kiedykolwiek urzeczywistnić je, a wszystko za sprawą Kredytu EasyDrive z niskimi ratami od Volkswagen Financial Services. Dzięki nim jest to bardzo przystępny kredyt samochodowy. Kalkulator rat pomoże dowieść prawdziwości tego twierdzenia!

Whitepress


Biorącym kredyt samochodowy kalkulator rat pomoże w dokonaniu wyboru
Niskie raty w Kredycie EasyDrive to efekt zmiany podstawy do ich wyliczania przez kredytodawcę. Zamiast bowiem do kredytu wyliczać pełną wartości samochodu, należy wziąć pod uwagę kwotę, jaką auto straci na wartości w trakcie trwania umowy. W efekcie klient spłaca tylko tyle, ile wyjeździ, dzięki temu jest to tani kredyt samochodowy. Kalkulator, który dostępny jest w Internecie, wskaże jak niskie mogą być raty. Przejdźmy zatem do wyliczeń.

Golf i Polo w najtańszych wersjach
Ceny Volkswagena Polo zaczynają się od 44 790 zł. Tyle przyjdzie zapłacić za auto z silnikiem o poj. 1.0 l o mocy 65 KM. Z kolei Volkswagena Golfa kupić można już za 61 940 zł. To koszt modelu z silnikiem 1,0 l TSI o mocy 85 KM. W Kredycie EasyDrive auta te można kupić płacąc miesięcznie odpowiednio 342 i 552 zł. Wystarczy zdecydować się na następujące warunki:
  • na 48 rat,
  • wpłacić 30 proc. wartości pojazdu jako wkład własny,
  • ustalić limit przebiegu na 20 tys. km rocznie.

Wkład własny równy 0 proc.
Wspomniane modele można również mieć bez konieczności wnoszenia części kwoty na samym początku kredytu. Jeśli chcesz przekonać się, ile wyniosą miesięczne raty za te auta przy zerowym wkładzie własnym - użyj kalkulatora. Wówczas dowiesz się, że za Polo ratalne zobowiązanie wyniesie 669 zł, natomiast za Golfa będzie to kwota 1 004 zł. Przy owych symulacjach zmianie uległa jedynie wysokość wkładu własnego, zaś pozostałe elementy pozostały bez zmian.

Co po kredycie?
W 48 miesięcy nie uda się jednak spłacić pełnej wartości auta, bo też nie o to chodzi. Kredyt EasyDrive adresowany jest przede wszystkim do tych, którym zależy na możliwości użytkowania stale nowego i sprawnego samochodu na gwarancji. Po zakończeniu tego kredytu można bowiem:
  • spłacić pozostałą wartość samochodu jednorazowo;
  • posiłkując się innym kredytem, dalej spłacać raty za auto;
  • oddać auto w rozliczeniu do banku. Jego przyjęcie przez bank jest zagwarantowane w umowie kredytu.

Ta ostatnia opcja jest szczególnie interesująca. W Kredycie EasyDrive możesz płacić mało i co kilka lat bez kłopotów wymieniać auto, nie martwiąc się o jego zbyt. Po zostawieniu w rozliczeniu użytkowanego pojazdu możesz natychmiast podpisać umowę kredytową na kolejny pojazd i dalej jeździć w pełni sprawnym, nowoczesnym samochodem. Taki model finansowania bardziej przypomina abonament niż klasyczny kredyt samochodowy, stanowiąc idealną odpowiedź na potrzeby naszych czasów, gdzie znacznie bardziej niż posiadanie liczy się możliwość korzystania z dostępnych rozwiązań.