Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 listopada 2018
  • 19 listopada 2018

Wymarzony dom rodziny z Tychów spłonął. Trwa zbiórka na odbudowę

Przez wiele miesięcy rodzina z Tychów budowała swój wymarzony dom w Bieruniu. W sobotę, 10 listopada doszło do pożaru, który zniszczył wszystko - od dachu po parter. W sieci trwa zbiórka pieniędzy na pomoc pogorzelcom.

Pożar domu przy ul. Onufrego w Bieruniu
Pożar domu przy ul. Onufrego w Bieruniu - 10.11.2018 · fot.


Zgłoszenie o pożarze dyżurny SKKM PSP Tychy otrzymał o godzinie 11.00. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy OSP Bieruń Stary, OSP Bieruń Nowy i JRG Tychy. Podane zostały prądy wody celem ugaszenia pożaru. Osoby przebywające w domu opuściły go przed przybyciem służb ratunkowych. Po około dwóch godzinach pożar został ugaszony.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru mógł przyczynić się kominek. Spaleniu uległo wyposażenie domu oraz poszycie dachu. W Internecie prowadzona jest zbiórka na odbudowę budynku.

Loading...


- 10 listopada moich sąsiadów spotkała tragedia. Przez wiele miesięcy budowali swój wymarzony dom. Dom, w którym tak naprawdę było już wszystko gotowe i do którego mieli się wprowadzać w przyszłym tygodniu. Niestety... pożar zniszczył wszystko - od dachu przez piętro i parter... Pożar był na tyle groźny, że wszystko trzeba zniszczyć i odbudować. Sąsiedzi sprzedali swoje mieszkanie... W imieniu wspólnoty bardzo proszę o pomoc w postaci udostępnienia i zostawienia jakiegokolwiek datku - apeluje twórca zbiórki na rzecz pogorzelców.

BM

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA