Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 listopada 2018
  • 19 listopada 2018

[ZDJECIA] Kalendarz Śląskich Motocyklistek. Dochód na szczytny cel

W sobotę, 17 listopada w tyskim Wielokranie odbył się wernisaż kalendarza charytatywnego Śląskich Motocyklistek. Dochód z jego sprzedaży został przeznaczony na rzecz Domu Kulejących Aniołów. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

Wernisaż kalendarza charytatywnego Śląskich Motocyklistek - 17.11.2018 · fot.


To już 3. edycja kalendarza Śląskich Motocyklistek. Pomysł na niego narodził się z chęci pomagania. - Pomagamy, bo możemy. Wśród nas są: mamy, lekarki, prawniczki, managerki, kierowcy autobusów... jesteśmy różne, ale łączy nas jedno - kochamy motocykle. Prawie 1000 kobiet z różnych miast na Śląsku połączonych pasją do motocykli i chęcią pomagania. Wspieramy wszystkich potrzebujących, tych najmniejszych i tych dużych - tłumaczą Śląskie Motocyklistki.

Loading...


Pierwsza edycja kalendarza skierowana była do najmłodszych pacjentów oddziału noworodków. Dzisiaj silne kobiety wspierają silne kobiety: chore na raka (jak w ubiegłej edycji kalendarza) oraz mamy niepełnosprawnych dzieci (edycja tegoroczna).

- W tym roku wspieramy wyjątkowe matki, które wybudowały dom dla swoich dzieci - niesamowity Dom Kulejących Aniołów w Piasku koło Pszczyny - informują Śląskie Motocyklistki. - Jeżdżąc na motocyklu pokonujemy własne słabości i lęki, ale jesteśmy silniejsze i właśnie tą siłą chcemy się dzielić ze światem. Jeśli tylko dzięki nam na twarzy choć jednej osoby zagości uśmiech, z jej barków będziemy mogły zdjąć choć jeden ciężar i z oczu popłynie mniej łez, to właśnie będzie nasz sukces - dodają.

Odważny kalendarz Śląskich Motocyklistek

ups, BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA