Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 października 2018
  • 1 listopada 2018

Zmiana organizacji ruchu w rejonie tyskich cmentarzy

Za nami:

Przełom października i listopada to czas odwiedzania grobów bliskich. Wiąże się to ze wzmożonym ruchem na drogach. Z tego powodu w rejonie tyskich cmentarzy nastąpi zmiana organizacji ruchu.

cmentarz komunalny Wartogłowiec
fot.


Na ulicy Nowokościelnej od 30 października od godz. 8.00 do 2 listopada, a na ulicy Kościelnej od 31 października będzie się odbywał ruch jednokierunkowy.

Na ulicy Oświęcimskiej w stoją dwa znaki „zakazu zatrzymywania się” z tabliczkami: „Nie dotyczy autobusów MZK”. Na tej samej ulicy (przed skrzyżowaniem z ulicą Bratków) pojawiły się znaki „zakazu skrętu w lewo” oraz na wlocie do ulicy Bratków znak „nakaz jazdy w prawo za znakiem”.

Na ulicy Jaskrów w dniach 30 października - 2 listopada w rejonie posesji nr 44 i 62 pojawi się znak „zakazu zatrzymywania się”.

Ponadto:
  • na ul. Cmentarnej umieszczonych zostanie 8 znaków B-36 od 30 października od godz. 8:00 do 2 listopada do godz. 24:00;
  • na parkingu przy cmentarzu centralnym ustawiony będzie znak D-19 „TAXI” z tabliczką o treści „4 stanowiska” i strzałką w prawo w dniach 330 października do 2 listopada;
  • na wlocie do ul. Bratków ustawiony zostanie znak C-2 „nakaz jazdy w prawo za znakiem” oraz tablice kierunkowe U-3c na wylocie z ul. Bratków do ul. Oświęcimskiej - w dniach 30 października do 2 listopada;
  • wygrodzony zostanie odcinek pasa wyłączenia z ul. Oświęcimskiej w ul. Beskidzką (kierunek Bielsko - Biała) od jego początku do przejścia dla pieszych w dniach 30 października do 2 listopada.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.