Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 października 2018

[ZDJĘCIA] Motocykl zderzył się z osobówką na ul. Budowlanych

W środę, 10 października około godziny 14.35 dyżurni SKKM PSP Tychy i KMP Tychy otrzymali zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem na ulicy Budowlanych. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji.

Zderzenie osobówki z motocyklem na ul. Budowlanych - 10.10.2018 · fot.


Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Kierujący motocyklem trafił pod opiekę przybyłych na miejsce ratowników medycznych. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, winnym zdarzenia jest kierujący osobowym Fordem, który wykonując manewr skrętu w lewo na pobliskie miejsce parkingowe nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę jadącemu za nim motocykliście (Honda), który najprawdopodobniej wykonywał manewr wyprzedzania. W wyniku tego wymuszenia doszło do zdarzenia.

Przez około czterdzieści minut występowały utrudnienia w ruchu. Po około godzinie uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA