Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 października 2018

Spożywali alkohol, a następnie zmuszali do seksu. Policja szuka ofiar

W związku z prowadzonym śledztwem, które dotyczy przestępstw na tle seksualnym, policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które mają informacje na temat zdarzenia lub zostały potraktowane w podobny sposób. Śledczy oraz prokurator chcą wykluczyć przestępczy proceder i upewnić się, że nie ma więcej pokrzywdzonych w tej sprawie.

Pod koniec czerwca Sąd Rejonowy w Tychach wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu młodego małżeństwa podejrzanego o doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego dwóch pokrzywdzonych w mieszkaniu na osiedlu „M”. Małżeństwo miało zwerbować kobiety pod pretekstem opieki nad ich dzieckiem i po wspólnym spożywaniu alkoholu zmuszać je do odbycia stosunków seksualnych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach apelują by osoby, które zostały potraktowane w podobny sposób, jak i osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach lub skontaktowały się telefonicznie pod numerem telefonu (32) 325-62-35, 325-62-80 lub 325-62-55.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA