Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2018

Trwają poszukiwania 35-letniego Szymona Jonderko

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą za zaginionym 35-letnim Szymonem Jonderko.

Trwają poszukiwania 35-letniego Szymona Jonderko
Trwają poszukiwania 35-letniego Szymona Jonderko · fot.


Zaginiony w dniu 31 sierpnia 2015 roku wyszedł z miejsca zameldowania informując rodzinę, że wyjeżdża z kolegą do Anglii. 24 grudnia tego samego roku zadzwonił do rodziny informując, że nie będzie przez dłuższy czas się kontaktować. Od tego momentu brak jakiegokolwiek kontaktu z zaginionym.

Rysopis Szymona Jonderko: wiek z wyglądu około 30 lat, wzrost 180 cm, szczupła, smukła budowa ciała, krótko ogolony, oczy koloru piwnego, twarz pociągła, uszy przylegające, nos prosty, widoczne ubytki uzębienia, zarost, bródka.

Ubiór: według rodziny najczęściej chodzi w sportowych ubraniach.

Znaki szczególne: z tyłu szyi na karku duży widoczny pieprzyk.

- Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat osoby Szymona Jonderko. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach (32) 325-62-00, (32) 325-62-55, (32) 325-63-86 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997 - mówią policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA