Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2018
  • 19 października 2018

Październik w Wodnym Parku: zniżki dla studentów,nauczycieli i seniorów

Studencki październik, czyli ulgowe bilety dla wszystkich studentów do 26. roku życia, zniżki dla nauczycieli w dniu ich święta i rabaty z okazji Europejskiego Dnia Seniora. To promocje przygotowane na ten miesiąc przez Wodny Park Tychy. W planach na październik jest także kolejna tematyczna noc saunowa.

- Październik to miesiąc, w którym rozpoczyna się nowy rok akademicki. Wiemy, że wśród naszych gości jest naprawdę wielu studentów i dlatego postanowiliśmy zachęcić ich do częstszych odwiedzin. Zdajemy sobie sprawę, że początek nowego roku akademickiego wiąże się dla nich z wieloma wydatkami, dlatego do końca miesiąca mogą za okazaniem ważnej legitymacji kupić bilet ulgowy, taki jak dzieci do 16. roku życia. Teraz mogą korzystać z naszych atrakcji płacąc mniej - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Nie tylko studenci mogą liczyć na tańsze bilety w tym miesiącu. 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. Wszyscy nauczyciele, którzy przyjdą wtedy do Wodnego Parku Tychy będą mogli liczyć na 20% zniżki. Z kolei 20 października to Europejski Dzień Seniora, który w parku świętowany będzie już dzień wcześniej. Wszystkie osoby, które mają 60 lat i więcej, 19 października będą mogły kupić bilet 20% taniej. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich, dowiedzieć się więcej o zdrowotnych właściwościach kąpieli solankowych czy spróbować zdrowego, ekologicznego pieczywa.

Przygotowano także atrakcje dla miłośników saunowania. W Wodnym Parku Tychy ich nie brakuje, czego dowodzi stale wysoka frekwencja podczas cyklicznie odbywających się nocy saunowych. Kolejna odbędzie się w piątek 19 października, a jej motywem przewodnim będzie Halloween. W programie specjalne seanse przygotowane przez saunamistrzów, tematyczny catering i wyjątkowa atmosfera z dyniami i strachami w tle.

Wszystkie szczegóły i informacje są na bieżąco publikowane na profilach Wodnego Parku Tychy w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39

BM / tychy.info, źródło: Wodny Park Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA