Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2018
  • 4 października 2018

[ZDJĘCIA] Uczniowie i bezrobotni zapoznali się z ofertą pracodawców

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska zorganizowały 26 września II Giełdę Pracodawców. Spotkali się na niej przedstawiciele lokalnych i regionalnych firm z potencjalnymi pracownikami i uczniami kończącymi edukację zawodową.

II Giełda Pracodawców w Tychach - 26.09.2018 · fot.


W dużej sali konferencyjnej stadionu obecne były firmy m.in. z branży samochodowej (m.in. Invenio QD, BOS Automotive, Denso, Lear, Nexteer, Kwangjin), spożywczej (Maspex, Hilton Foods, Daro), handlowej (Maximum, Stokrotka), specjalistycznej i produkcyjnej (Boryszew Maflow, Carboautomatyka, Exact Systems, Hager, Macro Molds, Nitroerg, NP Polska, Press Glass, Seifert, Stora Enso, Top Thimm) i budowlanej (Concret, Elmax), a ponadto prezentowały się spółki miejskie (PKM, Master), Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oskard” oraz Komenda Miejska Policji w Tychach.

Giełda kierowana była nie tylko do osób bezrobotnych, ale też do uczniów szkół zawodowych, techników oraz liceów z terenu województwa śląskiego i województw ościennych, którzy kończą edukację. Zaproszono również potencjalnych pracowników nie tylko z Tychów, ale również z Oświęcimia, Mikołowa, Pszczyny, Bielska-Białej, Mysłowic, Katowic. Liczny udział w Giełdzie wzięli absolwenci i uczniowie ostatnich klas szkół wyższych, średnich i zawodowych.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tychy, pan Andrzej Dziuba.

BM / tychy.info, źródło: Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA