Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2018
  • 1 października 2018

[ZDJĘCIA] I Bieg z Sercem dla Hospicjum i piknik rodzinny

W sobotę, 29 września w Tychach odbył się Bieg z Sercem - pierwszy charytatywny bieg dla Społecznego Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach połączony z festynem rodzinnym. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na budowę ogrodu dla pacjentów Hospicjum.

Bieg z Sercem - 29.09.2018 · fot.


O godzinie 10.00 rozpoczęły się biegi dziecięce. Najmłodsi przebiegli dystans 100-600 metrów. Z kolei w samo południe na starcie pojawili się dorośli, którzy mieli do pokonania dystans o dowolnej wielokrotności 700 metrów w czasie do 30 minut.

Atrakcje podczas pikniku to m.in. występ Soul Hunters Gospel Choir pod dyrekcją Katarzyny "Pumy" Piaseckiej, a także koncert zespołu Unicorns. Uczestnicy wydarzenia spotkali się również z drużyną Tychy Falcons. Dla dzieci przewidziano natomiast dmuchańce, malowanie twarzy i atrakcje sportowe.

Ambasadorem akcji jest Adam Jamiński - specjalista w biegach górskich, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w biegach górskich w 2018 roku.

new, BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA