Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2018
  • 25 sierpnia 2018

Kolejna wyprzedaż garażowa na os. R w ostatnią sobotę sierpnia

Za nami:

W sobotę, 25 sierpnia na Skalnej 177 odbędzie się kolejna wyprzedaż garażowa. Start o godzinie 9.00.

Wyprzedaż garażowa na Skalnej 177 w Tychach - 28.07.2018 · fot.


- 28 lipca zorganizowałam wraz z sąsiadami wyprzedaż garażową. Była bardzo fajna atmosfera i duże zainteresowanie zakupem naszych rzeczy, jak również chęć wystawienia się z własnymi. Dlatego z sąsiadami podjęliśmy decyzję, że zorganizujemy jeszcze jedną wyprzedaż garażową - pisze pomysłodawczyni akcji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Podczas wyprzedaży można nabyć m.in. używany piekarnik do wypieku chleba, wózek dla dziecka, bujaczek dla dziecka, mikser, blender, ciuszki po dzieciach, garderoba damska w dużej iloci w różnych rozmiarach od 36 do 46, suknie ślubne, suknie wieczorowe, ciuchy ciążowe, obrusy, ozdoby do domu, firanki, zasłony, buty, kilka rzeczy antycznych i indyjskich, rower, pralki, stare TV, expres do kawy, lodówki, zamrażalki, apaszki, czapki i szaliki, stroje kąpielowe, relingi dachowe, płyty CD ze starymi hitami, talerze, szkła różnego rodzaju, obrazy, obrazki, narty, stroje narciarskie, buty narciarskie itp.

- Dlatego zapraszamy wszytkach zainteresowanych oraz tych, którzy chcą zobaczyć jak nasza wyprzedaż garażowa wygląda. To już ostatnia edycja w tym roku organizowaną przez Skalną 177. Zapraszamy gorąco. Ciasteczka i woda z cytryną i miętą będzie czekać na każdego - zachęca inicjatorka wydarzenia.

Kolejna wyprzedaż garażowa na os. R w ostatnią sob

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA