Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2018

Kierowca bez uprawnień "zagapił się" i doprowadził do kolizji

W niedzielę, 5 sierpnia około godziny 17.20 na al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Jordana doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Kolizja z udziałem trzech samochodów osobowych w Tychach - 5.08.2018 · fot.


Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci i z relacji świadków zdarzenia wynika, że kierujący VW Golfem zagapił się i uderzył w tył BMW, które uderzyło w poprzedzającego go Jaguara. Kierowca VW odstawił swój pojazd na pobliski parking. Pod opiekę ratowników medycznych trafiła około 7-letnia dziewczynka podróżująca VW - na szczęście nic poważnego jej się nie stało i po przebadaniu pozostała na miejscu. Jak się okazało w toku wykonywanych czynności, kierowca VW nie posiadał uprawnień do kierowania. Za swoje poczynania na drodze został ukarany dwoma mandatami karnymi.

Na miejscu zdarzenia obecne były zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji. Lewy pas ruchu w kierunku terenów przemysłowych był wyłączony z ruchu. Po około godzinie działania na miejscu zdarzenia zostały zakończane i ruch został przywrócony.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA