Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2018

Samochód Google Street View z kamerami w naszej okolicy

Być może już wkrótce zobaczymy nowe zdjęcia z Tychów w aplikacji Google Street View. W czwartek samochód z aparatami fotograficznymi na dachu został dostrzeżony przez jednego z naszych czytelników nieopodal naszego miasta.

Google Street View
Samochód Google Street View nieopodal Tychów · fot.


Charakterystyczny pojazd około godziny 17.30 przejeżdżał ulicą Bielską w Pszczynie. Jechał w kierunku drogi krajowej nr 1.

Ujęcie Tychów na nowych zdjęciach wydaje się o tyle pewne, że informuje o tym samo Google. Jedna z największych informatycznych firm na świecie zapowiedziała że od maja do października wykona fotografie w naszym mieście. Na liście są także: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Zabrze.

Dzięki aplikacji Google Street View można wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na fotografiach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Ostatnie zdjęcia z Tychów pochodzą z 2014 roku. Co ciekawe, wykonywano je również w ubiegłym roku, jednak dotychczas nie pojawiły się one w internecie.

new / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA