tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 lipca 2018

Wypadek na ulicy Oświęcimskiej. Małżeństwo w szpitalu

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Oświęcimskiej w Tychach. 54-letni kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. Podróżujące w nim małżeństwo trafiło do szpitala.

Wypadek na ulicy Oświęcimskiej w Tychach - 10.07.2018 · fot.


We wtorek, 10 lipca około godziny 17.30 w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni kierujący samochodem marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z ulicą Świerczyniecką 61-letniemu kierującemu volkswagenem. Mężczyzna i jego pasażerka trafili na badania do szpitala. Poszkodowani doznali urazu kończyn, klatki piersiowej oraz ogólnych potłuczeń. Policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze - zwracają uwagę policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.