tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 lipca 2018

Osobówka uderzyła w drzewo na al. Niepodległości. Kierowca miał 2‰

W niedzielę, 8 lipca kilka minut po północy dyżurni tyskiej policji i straży pożarnej otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na al. Niepodległości na wysokości Urzędu Skarbowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy Renault Clio uderzył w przydrożne drzewo i zablokował pasy ruchu w kierunku ul. Grota - Roweckiego.

Osobówka uderzyła w drzewo na al. Niepodległości - 8.07.2018 · fot.


Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, patrole policji i straży miejskiej oraz ZRM. Jak się okazało pojazdem podróżowało trzech mężczyzn w wieku około 20 lat - opuścili oni wrak przed przybyciem na miejsce służb ratunkowych. Kierowca próbował uciekać pieszo, jednak po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy prewencji policji. Wszyscy trafili pod opiekę ratowników medycznych (dwóch z nich w wieku 19 i 22 lata trafiło do szpitala na dokładniejsze badania). Kierujący samochodem został zatrzymany i przewieziony do KMP Tychy celem wykonania z nimi dalszych czynności.

Jak udało się ustalić portalowi 112Tychy, kierowca Renaulta podczas badania stanu trzeźwości wydmuchał ponad 2 promile. Na miejsce zdarzenia wezwany został również policyjny technik kryminalistyki celem wykonania pełnej dokumentacji. Przez blisko trzy godziny w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu - objazd prowadził ulicami Czystą - Cyganerii do Grota Roweckiego. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.