Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lipca 2018
  • 10 lipca 2018

Foto-dnia: duży napis z nazwą miasta nową wizytówką Tychów

TYCHY ❤️ - taki napis pojawił się w pobliżu Urzędu Miasta wzdłuż al. Niepodległości. To nie tylko ekspozycja promocyjna, litera „C” to także ławka do siedzenia i wypoczynku. Władze miasta liczą, że blisko 2,5 metrowa konstrukcja stanie się nową wizytówką Tychów.

Duży napis z nazwą miasta nową wizytówką Tychów - 7.07.2018 · fot.


- Planowaliśmy to już od dawna. Coraz więcej miast wykorzystuje to jako element promocji i obowiązkowe miejsce do zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Napis posiada elementy 3D, więc jest bardzo dobrze widoczny w dzień. Konstrukcja tworzy wzór orgiami i jest podświetlona, dodatkowo możemy usiąść na specjalnym siedzisku wewnątrz litery C - wtedy podświetla się na kolor czerwony - mówi Iwona Ciepał, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Tychy.

Tychy napis
fot.


Front napisu będzie biały - we wtorek zakończyły się wszelkie prace związane z montażem liter i doprowadzeniem prądu. Całość kosztowała 30.750,00 zł brutto.

Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu tychy.info.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA