tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 lipca 2018

Przygoda życia, czyli rowerowa podróż braci z Tychów do Portugalii

Krzysiek i Tomek to bracia z Tychów, którzy zamierzają powłóczyć się po Europie na rowerach. Celem ich wakacyjnej wyprawy jest Portugalia.

Przygoda życia, czyli rowerowa podróż braci z Tych
Przygoda życia, czyli rowerowa podróż braci z Tychów do Portugalii · fot.


- Kilka dni po zwolnieniu z pracy, spotkałem się z przyjacielem. Powiedziałem mu, że chciałbym znowu poczuć tą wolność, jaka towarzyszyła mi kiedyś podczas podróży rowerowych. Jednak nie byłem do końca przekonany czy powinienem porywać się na coś takiego. Dlatego zapytałem go, co o tym myśli, a on odparł: „Tomek, jesteśmy obywatelami świata, powinniśmy poznawać ludzi, ich kulturę, zachowania... Jesteś młody, korzystaj z życia dopóki nie masz żadnych zobowiązań”. Ta rozmowa była na tyle owocna, że po powrocie do domu, zapytałem brata czy pojedziemy razem do Portugalii na rowerach. Jako, że Krzysiek jest zapalonym pasjonatem górskim i doskonale odnajduje się w temacie podróżowania, zgodził się bez wahania - relacjonuje Tomek.

We wtorek, 3 lipca bracia wyruszyli w stronę Żywca. Na pierwszy nocleg zdecydowali się w Zwardoniu. Ich podróż można obserwować na Facebooku na profilu "Brothers Adventure".

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.